ספרייה: 

לראשונה במעלה אדומים- התנדבות בני נוער בספרייה העירונית.
בין משימות המתנדבים הן עזרה בהתמצאות בספריה, סידור הספרים והשתלבות בפרויקט עידוד קריאה ושיעורי עזר לילדים צעירים.
ימי ההתנדבות יהיו בימים א' ,ג' וה', מחכים לראותכם!

טלפון: מלי -  02-5418941
אימייל:    malir@mam.org.il

 

קונסרבטוריון:

הקונסרבטוריון הינו בית ספר מקצועי למוסיקה השם לעצמו מטרה להעניק חינוך מוסיקלי ברמה המקצועית הגבוהה ביותר לתלמידים בעלי כישורים מצוינים אשר אותרו באמצעות בחנים מקצועיים.

תלמידי הקונסרבטוריון נהנים מתוכנית לימודים מותאמת אישית לצורכיהם הפדגוגיים הכוללת לימודים אינדיבידואליים בכלי, לימודי תורת המוסיקה ולימודי תזמורת/אנסמבל/ אנו זקוקים מאוד למתנדבים שיוכלו לסייע באדמיניסטרציה הכרוכה בהפעלת מוסד חשוב זה וחונכות הילדים/ות.

תמר 02-5798343

מחול מדבר:

במחול מדבר המתנדבים/ות יסייעו למורים למחול במהלך השיעורים. זוהי התנדבות המתאימה לבני ובנות נוער עם זיקה לתחום המחול, את ההכשרה יקבלו מהמורים תוך כדי ההתנדבות.
ההתנדבות בתחומי בית הספר למחול כוללת עיצוב וקישוט המקום, הכנת צ'ופרים לימי הולדת ואירועים שונים, הפעלות חברתיות לתלמידי המחול, סיוע בעיצוב התלבושות לקראת המופעים, סיוע בסידור התלבושות ועוד.

טלפון:  יעל - 052-5551247  
אימייל: midbar10@gmail.com

 

צמר''ת בשכונה

זוכרים את הרגע בו בתור ילדים יצאתם לגינת המשחקים והיה לכם משעמם? הייתם צמאים לפעילות חברתית ולמודל לחיקוי? בואו לתת מעצמכם את כל הלב לילדי השכונות במעלה אדומים. הצטרפו לש"שים שלנו בפעילות שבועית בשכונה. בואו להפעיל את הילדים, לשחק איתם, ולחזק את תחושת הקהילתיות בשכונה. במסגרת הפרויקט תהיה לכם הזדמנות ליזום שיתופי פעולה עם גופים קהילתיים ושכונתיים ולהרכיב את תכני הפעילות. הפעילות מתקיימת על בסיס שבועי. נדרשת אחריות, רצינות ומחויבות לביצוע.

בטי 050-3019689