רדיו "קול אדומים" בחסות "קול ישראל", התחנה של מעלה אדומים המשדרת ממרכז התקשורת העירוני, מופעלת על-ידי מתנדבים תושבי העיר והסביבה בכל הגילאים, כחלק מפרויקט התחנות החינוכיות של "קול ישראל" ומשרד החינוך. כיום פועלות בארצנו כ30 תחנות ע"י 80 מוסדות חינוך שונים, זו אחת מהתחנות הפועלת במסגרת המתנ"ס המקומי. התחנה נקלטת במעלה אדומים, קידר, פסגת זאב, נווה יעקב עד קליה ואחריה. כל הפרטים על התחנה ניתן למצוא בפייסבוק שלנו, עשו לנו לייק. 

התחנה נחנכה ב25 בנובמבר 2000 במעמד שר התקשורת דאז ראובן ריבלין, ראש העיר בני כשריאל והרצל רווה ז"ל מנהלה הראשון של התחנה. היא משדרת 5 שעות בימים א'- ה' (מ-16:00 עד-21:00) ובשישי 14 שעות (מ-09:00 עד-23:00). בתחנה פועלם כ60 מתנדבים מגלאים שונים, החל מכיתות ד'. אחראים על כל הנעשה בתחנה, החל מעריכה, הפקה ושידור תכניות רדיו ועד יצאה לשטח לסקר את האירועים העירוניים. הרדיו מפעיל חוגים וקורסים רבים במהלך השנה ללמידת כל נושאי הרדיו על גווניהם ונותן את האפשרות לבוגרי החוגים להשתלב כחלק פעיל בצוות התחנה.

אנו פועלים רבות גם לרווחת המתנדבים ומקימים עבורם ימי כיף, עיון וטיולים. זו אחת התחנות המאוזנות והמוערכות ביותר באזורינו ובארצנו.

למעבר לפייסבוק של התחנה לחצו כאן