הכדורסל בתנופה למעלה

קבוצת הנוער מנצחת את פסגת זאב,הנערים ב' עם נצחון מול מכבים בחוץ והילדים א' עם נצחון במשחק צמרת מול הפועל ירושלים.

נוער ארצית-הפועל פסגת זאב 66:100

קבוצת הנוער יצאה למשחק חוץ במסגרת הליגה מול הפוכל פסגת זאב.

פתיחה חזקה של האורחים עם נקודות בצבע של מעין עזר ושלשות של זיו סער מעלים יתרון 12:4 מהיר,עד סוף הרבע נקודות וחטיפות של אסף קרן ואופיר יוניוב חותמים את הרבע הראשון ביתרון 30-16 לאורחים. הרבע השני נמשך באותו מגמה,הגנה חזקה מובילה למתפרצות רבות והאורחים מנצלים את זה להעניש במתפרצות. נדב תורג'מן הוביל את הקבוצה במחצית עם 18 נק' והתוצאה 68:29 לאורחים.המחצית השניה היתה לפרוטוקול בלבד כאשר אופיר יוניוב שולט בצבע וקולע 22 נק' במשחק,נועם אברס עם כמה מהלכים אישים יוצאים מן הכלל ומשחק קבוצתי מפרגן חותמים את המשחק ותוצאת הסיום 100:66 למעלה אדומים.

קלעו למעלה אדומים:אופיר יוניוב 22 נק'(10 רבאונדים),נדב תורג'מן 18 נק',נועם אברס 14 נק',זיו סער 12 נק',אסף קרן ומעין עזר 10 נק',ירין עזר ובר וקסלר 6 נק' כ"א,איתי לסרי 2 נק'.

בשבוע הבא תארח הקבוצה את הפועל גזר שעלבים במסגרת הליגה.

נערים ב'-מכבים רעות 54:57

למשחק העשירי העונה הגיעו שחקני מעלה אדומים למשחק חוץ מול מכבים ת"א רעות.

הרבע הראשון נפתח במעט היסוס של האורחים, כאשר סלים של ליאור ז'לין ועדי מדיוני משאירים את המשחק צמוד תוצאת ובסיום הרבע 10-10.

הרבע השני המשיך להיות צמוד,שבע נקודות רצופות של יותם סקלוט ואסיסט נהדר של ניר כהן ליהונתן דרעי משאירים את האורחים צמודים ובמחצית 24-21 למקומים.

לרבע השלישי עלו האורחים בטירוף ועם סלים נוספים של יותם סקלוט ושל איתן יום טוביאן שעבד מצוין מתחת לסלים, וסל גדול של אורי שנורמן במתפרצת נותן לאורחים יתרון 43-34.

את הרבע הרביעי פתחו השחקנים בהיסוס כאשר המקומים חוזרים למשחק ומצמצמים את ההפרש עד ל4..

אך אסיסט של עדי מדיוני ליותם סקלוט שסיים בסל ועבירה נותן נצחון חשוב למעלה אדומים 57-54.

קלעו למעלה אדומים:יותם סקלוט 18 נק',עדי מדיוני 9 נק',איתן יום טוביאן 8 נק',ליאור ז'ילין 6 נק',ניר כהן ואורי שנורמן 4 נק' כ"א,יהונתן דרעי,מאור בן הרוש,אורי עזרא ואליאם בן עזרא 2 נק' כ"א

ילדים א'-הפועל ירושלים 30:57

קבוצת הילדים א' אירחה למשחק צמרת את הפועל ירושלים אשר ממוקמת מקום אחד לאחר מעלה אדומים.

המקומים, שידעו כי הפסד יגרום לכך שהפועל ירושלים יעקפו אותם בטבלה עלו חדים ונחושים למשחק.

פתיחה טובה של אמיתי מסיל ונריה בן דור, הובילה את הקבוצה ליתרון קטן וחשוב מכך ביססה את העובדה שהשחקנים המקומים מבינים את חשיבות המשחק.

לאורך כל השבוע התאמנו השחקנים על חיזוק ההגנה ועצרו את שחקני הפועל ירושלים על 8 נקודות בלבד ברבע זה וירדו להפסקה שבין הרבעים ביתרון 19-8.

הרבע השני היה המשך ישיר של הרבע הראשון, השחקנים שעלו מהספסל עלו חדים ונחושים והמשיכו את מגמת ההגנה החזקה. שלשה במעבר של עידו חסין בתוספת סלים קלים לאחר הגנה קשוחה הורידו את המקומים ביתרון 32-12 במחצית.

ברבע השלישי, פעולות פשוטות מצד המקומים לא עבדו כמתוכנן, דבר שהוביל לתסכול בקרב השחקנים.

הגדולה של השחקנים הייתה שהם ידעו להתמודד עם התסכול וכקבוצה עבדו ביחד והצליחו לנתב את כוחם לקראת הרבע המכריע.תחילת הרבע האחרון הייתה של אסף ניזרי, השחקן לקח ריבאונדים גדולים והרים את האנרגיות בקרב

השחקנים ודאג לכך שהרבע האחרון יהיה לפקוטוקול בלבד, תוצאת הסיום 57:30 למעלה אדומים.

קלעו למעלה אדומים: אמית מסיל -26 נק', נריה בן דור- 11 נק', אסף ניזרי- 10 נק',איתמר כהן 5 נק',עידו חסין 3 נק' וינאי שרביט 2 נק'.

קבוצת הילדים א' מסיימת סיבוב ליגה עם הפסד בודד לעומת תשעה ניצחונות.

שחקני הקבוצה יודעים כי עליהם להמשיך ולעבוד חזק באימונים בכדי להישאר בצמרת הגבוהה.