שבוע מוצלח לכדורסל

קבוצת הנוער מנצחת את באר טוביה, קבוצת הנערים עם נצחון ביתי מרשים והילדים ממשיכים לנצח.

נוער ארצית-הפועל באר טוביה 61:85

קבוצת הנוער אירחה למשחק בית את הפועל באר טוביה למשחק במסגרת הליגה.

פתיחה טובה של האורחים עם 2 שלשות והובלה של 6-0, המקומים הגיבו עם לחץ משלהם וריצה 10-0 מהירה מסלים של ירין עזר ומעין עזר. עד סוף הרבע היו המקומים הרבה יותר נחושים ושלשות של זיו סער ואיתי לסרי סוגרים את תוצאת הרבע הראשון 33:15 למקומים. ברבע השני המשיכו האורחים לנגוס בהפרש, סלים של נדב תורג'מן ומעין עזר ששלט בצבע ועם חטיפות רבות מורידים את הקבוצות בהפסקה ביתרון 55:35 למקומים. המחצית השניה המשיכה באותו במגמה, האורחים צמצמו את ההפרש ל12 אך שוב הגנה טובה ושליטה מוחלטת של אופיר יוניוב בצבע יחד עם לחץ של כל הקבוצה לא משאירים שום סיכוי לאורחים לחזור למשחק ובסיום 85:62 למקומים.

קלעו למעלה אדומים: מעין עזר 21 נק',(10 רבאונדים ו6 חטיפות),נדב תורג'מן 11 נק' ,נועם אברס 10 נק' (5 אסיסטים),איתי לסרי 9 נק',ירין עזר ואופיר יוניוב(10 רבאונדים) 8 נק' כ"א,זיו סער 7 נק',אסף קרן 6 נק',גיל ניסן ובר וקסלר 2 נק' כ"א.

בשבוע הבא תצא הקבוצה למשחק חוץ מול הפועל ירושלים במסגרת הליגה.

נערים ב'-כפר אורנים 65:69

למשחק התשיעי של העונה אירחו קבוצת הנערים למשחק בית את כפר אורנים.

את הרבע הראשון פתחו שחקני היטב במשחק קבוצתי עם סלים של יותם סקלוט שפרגן גם אסיסטים נהדרים לחבריו, בסיום הרבע הראשון 23-12 למקומים.ברבע השני המשיכו המקומים במשחק הקבוצתי ובמומנטום טוב, כאשר שלשה נהדרת של מאור בן הרוש לא נותנים לאורחים הזדמנות לחזור ובמחצית 36-25 למקומים.הרבע השלישי נפתח במומנטום שלילי למקומים כאשר האורחים חוזרים למשחק והופכים את התוצאה, מנגד המקומים עם ריבאונד התקפה נהדר של איתן יום טוביאן, לא נתנו לאורחים לברוח ותוצאת סיום הרבע השלישי 54-51 לאורחים.לרבע הרביעי עלו המקומים בטירוף ובמשחק קבוצתי טוב והגנה נהדרת של ליאור ז'לין וניר כהן, החזירו את ההובלה למקומים כאשר תוצאת הסיום 7 דקות לסיום הייתה 58 -59 למקומים. שלשה נוספת של אליאם בן עזרא מגדילה את היתרון אך שוב האורחים מגיבים עם שלשה משלהם,עד הסיום הגנה חזקה ובנוסף קליעות עונשין מדויקות של אליאם בן עזרא מבטיחים את הנצחון ובסיום 69-65.

קלעו למעלה אדומים: אליאם בן עזרא 20 נק',יותם סקלוט 18 נק'(5 אסיטים),איתן יום טוביאן ועדי מדיוני 7 נק' כ"א,מאור בן הרוש 5 נק',ניר כהן 4 נק',יהונתן דרעי,אורי עזרא וליאור זילין 2 נק' כ"א,אורי שנורמן ושמשון בלסקי 1 נק'.

ילדים א'-הפועל הראל 65:70

קבוצת הילדים א יצאה למשחק חוץ במבשרת למשחק ליגה מול הפועל ירושלים הראל.

המשחק נפתח בסערה מצד האורחים, נקודות יפות במתפרצת, משחק קבוצתי מצוין והגנה טובה גרמו ליתרון מהיר. רפיון הגנתי מצד האורחים החזיר את המקומים למשחק ובסיום הרבע הראשון 27-15 למעלה אדומים.

לרבע השני עלו האורחים שוב  זחוחים מאוד, הגנה חלשה מאוד אשר גרמה לעצבים וחוסר פרגון בהתקפה הובילו לכך שהמקומים קולעים לא פחות מ22 נקודות ברבע זה,מספר נקודות אותו מאמן הקבוצה אמיר חקק לא היה מוכן לקבל.

במחצית יתרון קל לאורחים 46-37. 

בהפסקה שבין המחציות שטף מאמן הקבוצה את שחקניו לגבי חוסר ההגנה, דבר שלא מעיד על הקבוצה עד כה העונה ובמחצית השנייה אכן נרשם השינוי, האורחים סגרו את הצבע וכל שחקן שניסה להגיע לניסיון זריקה נחסם בהגנה התוצאה הייתה שברבע הזה נצחו האורחים 18-6 ובסיום הרבע השלישי 64-43 לאורחים.

ברבע האחרון עלו האורחים בידיעה שכמה דקות טובות והמשחק שלהם, השטף בהתקפה והפרגון בין שחקני כל הקבוצה הוא זה שגרם לאורחים להנות מהרבע ולסיים את המשחק בניצחון 76-50.

חשוב לציין את אסף ניזרי, קפטן הקבוצה, שחזר מפציעה ארוכה והכניס אנרגיות חדשות ורוח לחימה.