מחלקת הנוער בכדורסל

קבוצת הנוער מעפילה לרבע גמר גביע האיגוד,קבוצת הילדים א' חוזרת לנצח וקבוצת הילדים ב' עם הפסד ביתי

נוער ארצית-הפועל עומר 58:62

קבוצת הנוער יצאה למשחק חוץ מול הפועל עומר במסגרת שמינית גמר גביע האיגוד.פתיחה חזקה של המקומים מפתיעים את האורחים, המקומים עלו ליתרון 11:2 מהיר מסלים קלים ברבאונד התקפה פעם אחר פעם, פסק זמן של האורחים ולאחר מכן סלים חשובים של מעין עזר וירין עזר משאירים את האורחים בתמונה ובסיום הרבע הראשון 16:15 לאורחים.הרבע השני היה צמוד לכל אורכו, סלים של נדב תורג'מן ונקודות בצבע של מעין עזר ואופיר יוניוב לא בצליחו להגדיל את הפער,אצל המקומים שוב רבאונד התקפה וחטיפות משאירים אותם במשחק ובמחצית 32:28 לאורחים.הרבע השלישי נפתח חד צדדי עבור המקומים שהיו אגרסיבים ורצו את המשחק הרבה יותר, ריצת 10-0 של המקומים מגדילים פער, עד סוף הרבע רק 2 שלשות של זיו סער ונועם אברס מקטינים את ההפרש ליתרון 45:40 למקומים.ברבע האחרון האורחים הראו שהם באים לנצח את המשחק,הגנה חזקה שהובילה את המקומים לזריקות קשות, ומנגד מפגן שלשות של מעין עזר,אסף קרן וזיו סער מגדילים את ההפרש ל4, עד סוף המשחק ניסו המקומים לחזור למשחק אך אופיר יוניוב עם שמירה על הצבע רבאונדים רבים (12 במשחק) ו2 קליעות עונשין מדויקות בשניות האחרונות משאירים את הנצחון לאורחים 62:58, קבוצת הנוער מעפילה לרבע הגמר גביע האיגוד!!

קלעו למעלה אדומים: מעין עזר 14 נק',נדב תורג'מן 10 נק',זיו סער 9 נק',אופיר יוניוב 7 נק',ירין עזר ואסף קרן 5 נק',נועם אברס 4 נק',איתי לסרי 3 נק'.

בשבוע הבא תארח הקבוצה את הפועל באר טוביה במסגרת הליגה.

ילדים א׳ - הפועל גמנסיה ירושלים 47:67

 

לאחר ההפסד הכואב לאליצור חשמונאים, רצו שחקני מעלה לחזור לתלם ולשוב למסלול הניצחונות, למרכז הפיס הגיעו שחקני הפועל גמנסיה ירושלים שרצו להוכיח שמיקומם בטבלה אינו תואם ליכולתם המקצועית. 

פתיחה מוחצת בראשותו של אמיתי מסיל אשר היה בכל מקום על המגרש, הגנה חזקה לאורך כל הרבע ושיתוף פעולה מצוין בין כל שחקני הקבוצה הורידו את מעלה אדומים ליתרון 17-4 לאחר רבע אחד. 

בעקבות היתרון הגדול, הרשו לעצמם שחקני מעלה אדומים להוריד את הרגל מהגז ונענשו על כך. סלים קלים של שחקני הגמנסיה, משחק מבולגן בהתקפה ובעיקר נרפות בהגנה מצד המארחים הובילה לכך ששחקני הגמנסיה קלעו 15 נקודות ברבע השני וצמצמו את היתרון של מעלה אדומים ל12 בלבד לקראת המחצית השניייה. 

גם את הרבע השלישי שחקני הגמנסיה נצחו, רוח לחימה מצידם ושוב הגנה חלשה של שחקני מעלה אדומים גרמו לכך שלרבע המכריע יורדים שחקני הקבוצות ביתרון זעיר לטובת מעלה אדומים 43-32. 

מאמן הקבוצה אמיר חקק שטף את שחקניו בהפסקה שבין הרבעים ואמר כי בגישה הזו הם עוד עלולים להפסיד את המשחק ועליהם לשנות גישה. הרבע האחרון אכן נפתח בגישה שונה מצד שחקני מעלה אדומים. משחק קבוצתי נהדר עם המון פרגון ועידוד מצד הספסל גרם ל24 נקודות קבוצתיות ברבע זה. 

מספר סלים יפים מתחת לסל של איתמר כהן המקומי הבטיחו את הניצחון ובסיום :67-47 למעלה אדומים. 

קלעו למעלה אדומים:

אמיתי מסיל -32 נקודות, איתמר כהן- 11 נקודות, נריה בן דור- 8 נקודות, הראל גאון, אורי בורה הלוי ואריאל קסוס- 4 נקודות כל אחד, נועם אזובל - 3 נקודות, אייל פררה - נקודת אחת. 

 

ילדים ב'-אליצור ירושלים 68:53

למשחק התשיעי של העונה הגיעו שחקני מעלה למשחק בית מול אליצור ירושלים.

החמישית הראשונה נפתחה היטב למעלה עם משחק קבוצתי שבא לידי ביטוי בסלים של אריאל סטולרו ושחר לוברבאום,בסיום החמישית הראשונה 18-13 למקומים.

בחמישית השנייה נעצר המומנטום של המקומים אך עם סלים של דביר בארי ואפיק בן עזרא נשארו צמודים במשחק כאשר תוצאת הסיום החמישית 26-26. 

לחמישית השלישית עלו השחקנים והמשיכו לפרקים את המשחק הקבוצתי,שלשה מדהימה של שני רינגלר בסיום והתוצאה41 39 למקומים. 

לחמישית הרביעית עלו המקומים ששאננים בהגנה וקיבלו סלים קלים מידי והיתרון חזר לאליצור 48-46.

לחמישית האחרונה עלו המקומים  ולא תיפקדו בהגנה מה שגרם למומנטום של האורחים שעד סוף המשחק לא שמטו את היתרון ובסיום הפסד 53-68 לאורחים. 

קלעו למעלה אדומים: 

שני רינגלר 13 נקודות, אריאל סטולרו ושחר לוברבאום 9 נקודות כ"א, אושר שלומי ,זיו ממן, אפיק בן עזרא 4 נקודות כ"א, דביר בארי, רועי שם טוב מלאכי חגבי, עילי טולובייב איתמר אביטובול  2 נקודות כ"א.