פלייאוף בהיכל הכדורסל

קבוצת הבוגרים המשיכה במסעה לעבר הליגה הלאומית לאחר ניצחון על יריבתה לצמרת אליצור נחל שורק, 85:79. יונתן שטרקמן ביום הולדתו הצטיין עם שלשת קלאץ' שסגרה את הסיפור.

300 צופים בהיכל הכדורסל מרכז הפיס הגיעו לצפות במסגרת המחזור החמישי במפגש בין מעלה אדומים המקומית מול נחל שורק השאפתנית שעלתה 2 ליגות ב-2 העונות האחרונות וכפי שהצהיר ראש המועצה, גם הם כמו מעלה אדומים מכוונים למקום אחד, הליגה הלאומית. האולם לבש חג ובכלל היה ריח של משחק גדול על המגרש וביציעים. בלטו ביציע - ארגון האוהדיםף ה'דארק בלו' שחזר לעודד לאחר שנה וחצי של הפסקה כפי שרק הם יודעים.

נחל שורק פתחה טוב עם 7 נק' רצופות של רון רחמים (השחקן שגדל במעלה אדומים ועבר לגבעת וושינגטון) האנרגטי אך מצד שני היו אלה אדר בן עליזה ויבגני חולודוב בדקות טובות ששמרו את המקומיים ביתרון קטן. עידו חליפה שנמצא בכושר נהדר נכנס לעניינים ועם 3 שלשות רצופות העלה את מעלה אדומים ליתרון השיא שלה במשחק בתחילת הרבע השני 28-17. מנגד אופיר פרחי המנוסה דאג להחזיר את נחל שורק למשחק עם 3 שלשות משלו ובמחצית התוצאה 47-43 למעלה אדומים. את הרבע השלישי פתחה מעלה אדומים לא מרוכזת בכלל ועם כמה איבודי כדור. נחל שורק ניצלה זאת בכדי לעלות ליתרון 56-54 כשעומר אל על ברבע מצוין נכנס לעניינים וסוחף את האורחים. המקומיים התעשתו וסיימו את הרבע חזק מאוד הודות ליובל גורפיין עם 4 חטיפות ברבע ובסיום הרבע השלישי 65-60 למעלה אדומים. הרבע האחרון המשיך להיות צמוד עד שריצת 6-0 מקומית בהנהגתו של ברק אוריון העלתה את מעלה אדומים ל- 80-71 כשעל השעון נותרו 2 דק' לסיום. שלשות של עומר אל על ואיתן רוטנברג עוד השאירו תקווה אצל האורחים והתוצאה 82-79 בלבד עם 35 שניות לסיום. מעלה אדומים יצאה להתקפה קריטית שבסיומה יונתן שטרקמן (ביום הולדתו) קבר שלשה מדהימה גמר בעצם את הסיפור ובסיום 85-79 וניצחון רביעי ברציפות למעלה אדומים שמתחילה לתפוס מומנטום חיובי בחלק העליון של הטבלה. 

קלעו למעלה אדומים: יונתן שטרקמן 17 נק', עידו חליפה וברק אוריון 15 נק' כ"א, יבגני חולודוב 14 נק', אדר בן עליזה ויובל גורפיין 8 נק' כ"א, גורפיין גם עם 5 חט', מתן בן אקן 5 נק', אלחי מנצבך 2 נק'. בנחל שורק בלטו: עומר אל על 16 נק', אופיר פרחי 15 נק' ו- 5 חט', רון רחמים 13 נק'.

בשבוע הבא תצא קבוצת הבוגרים לשהם למשחק נגד מכבי המקומית.