זמנוער- פותחים את הקיץ

אגף הנוער של מעלה אדומים פתח את הקיץ בענק עם אירוע הוקרה למועצת הנוער העירונית, מסיבת רחוב בקאנטרי, תגבור של ציפורי לילה וסיירת הורים ובשבוע הבא אירוע פתיחת הקיץ

ביום חמישי האחרון התקיים במטרו ערב הוקרה לכל מתנדבי הנוער של מועצת הנוער העירונית, אליו הוזמנו ההורים וכן משתפי הפעולה לאורך השנה. מועצת הנוער מונה כ30 חברים שהפיקו למעלה מ15 פרויקטים לאורך השנה. בערב זה העביר יו"ר המועצה היוצא יעקב ולסקין את מהמפתחות ליו"ר החדשה שירה שרת שכבר נכנסה לפני מספר ימים לתפקיד. יעקב: "השנה הייתה עמוסה ומלאת עשייה למען הנוער והעיר, אני שמח על כל שיתופי הפעולה וההבנה מצד העיר כי הנוער הוא במרכז".

אמונה זאודה, מנחת המועצה, אמרה בערב כי "השנה הייתה מלאת חלומות של בני הנוער והיינו עסוקים בלהגשים אותם. אני יושבת כאן אחרי שנה של עבודה איתכם ואין לי מילים על מה שחוללתם בעיר. בחרתם להיות מהאנשים שעושים וחושבים על האחר, אני גאה בכם כל כך. תודה ליעקב שהוביל בנחישות והקשבה לכל נציב. תודה להורים שרב הזמן לא הבנתם לאן הילדים נעלמים. תודה מיוחדת לסגן ומו"מ ראש העיר גיא יפרח שמאמין בנו, סומך עלינו והיה אוזן קשבת ".

אלה קלמן, ש"ש במועצת הנוער סיפרה על החוויה שלה השנה: "הגעתי למועצה מפוחדת לא הבנתי מה יש לי לעשות שם, הרי אלה בני נוער איכותיים שמסתדרים לבד. אבל השנה הזו הייתה לי לחוויה מיוחדת אני שמחה שיצא לי להכיר אתכם".

זה היה ערב סיכום לפני יריית הפתיחה של הקיץ במסיבת רחוב הטובה ביותר שהייתה כאן. מועצת הנוער, בשיתוף דורה הפקות, הביאו לקאנטרי כמעט 2000 פני נוער שחגגו עד שעות הלילה הקטנות. הקאנטרי פתחת את שעריו ללא עלות, לערב מיוחד לנוער. אורי אוליאל, מנהל צוות דורה הפקות, מספר : "הנוער הפיק מסיבה יוצאת מן הכלל שפתחה בגדול את הקיץ. אני מזמין את כולם כבר בחמישי הקרוב להצטרף אלינו להופעה של אושר כהן במטרו".

גיא יפרח סגן ומ"מ ראש העיר: "פתחנו את הקיץ במסיבת הרחוב הראשונה, אני מאחל לכל התלמידים קיץ מהנה ובטוח".

במקביל לכל אירועי הקיץ, מפעילה הרשות למלחמה באלימות סמים ואלכוהול את סיירת הורים וציפורי לילה, שיתגברו את הפעילות שלהם ובחופשת הקיץ יהיו כמעט כל ערב בפארקים ובאזורי הבילוי של הנוער. את הציפורים תוכלו לפגוש בראשון ושלישי באוהל שמוקם בפארק הנוער החל מ23:00.

בשבוע הבא יתקיים אירוע פתיחת הקיץ הגדול, בהיכל בתרבות, עם הופעה של הזמר יונתן מרגי והסטנדפיסט חן מזרחי. הקיץ של הנוער בעיר מלא פעילויות ואירועים, פירוט, הרשמה וכרטיסים באתר המתנ"ס.